referencje

AGA I TOMEK

Agnieszka i Tomek

„Temat upamiętnienia dnia ślubu w pełni powierzyliśmy Rafałowi. Miało być … naturalnie, bez wielkiego i stresującego pozowania, nieodczuwalnie dla Nas i dla gości.
Zależało Nam przede wszystkim na jakości, a niekoniecznie ilości zdjęć. Efekt? Przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Pełna satysfakcja! Wszystko zgodnie z ustaleniami, albumy pięknie wykonane, płyty ze zdjęciami profesjonalnie przygotowane. Pełen profesjonalizm!”

 

KAROLIN I MARCIN

Karolina&Marcin_015

Z Rafałem współpracowało nam się bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Zawsze przygotowany i gotów spełnić każdą niemal prośbę. Wyszukał i osobiście sprawdził miejsca na sesję plenerową. Na weselu był niewidoczny, przez co zdjęcia w pełni oddają, jak bawili się goście. Zdjęcia weselne i plenerowe cechują bardzo fajne ujęcia i kompozycje. Szczerze polecamy.

 

ZUZANNA I ANDRZEJ

Zuza&Andrzej_314

Nasza współpraca z Rafałem przebiegła znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, to naprawdę piękna pamiątka dla całej rodziny. Gorąco polecamy! Zuzanna i Andrzej