fbpx

Referencje

ANIA I MARCIN
Poczynając od pierwszego spotkania organizacyjnego a kończąc na sesji ślubnej, współpraca z Rafałem była perfekcyjna. Jako para młoda z kilkumiesięcznym stażem;) możemy polecić White Moment Studio wszystkim narzeczonym – w tym stresującym okresie przedślubnym profesjonalizm Rafała działał na nas uspokajająco. Nie tylko dostosowywał się do naszych potrzeb, ale również uzupełniał je własnymi pomysłami i inicjatywą, co dało fantastyczne efekty. Zdjęcia zachwyciły nas i wszystkich naszych krewnych i przyjaciół – w niesamowity sposób uchwyciły magię chwili. Podobało nam się również, że zdjęcia przekazywane były stopniowo i nie musieliśmy długo czekać na efekty. Nie mieszkamy na stałe w Poznaniu, toteż dużym plusem był dobry i stały kontakt z Rafałem.
MAGDA I ANDRZEJ
Rafał (White Moment Studio) jest niezwykle profesjonalną, radosną i stoicką osobą. Ślub – to był dla nas wyjątkowy dzień, radosny i stresujący zarazem, Rafał był cały czas przy nas z aparatem – wspierał dobrym słowem i rozweselał. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które powstały. Doskonałe ujęcia reportażowe z przyjęcia weselnego i plenerowe dosłownie nas zachwyciły.
Zdjęcia wykonywane przez Rafała (White Moment Studio) oddają w pełni atmosferę tego dnia, bez sztucznego pozowania uchwycił to co chcieliśmy najbardziej – emocje.
ADA I WOJTEK
Wybierając fotografa, który uwieczni tak ważne wydarzenie jak ślub i wesele oczekujemy nie tylko zdjęć odpowiadających naszym gustom, ale też pełnego profesjonalizmu. Takim fotografem jest właśnie Rafał. Otwarty na prośby, jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje. Każdy z gości został uchwycony na zdjęciach, a same zdjęcia zachwycają ujęciami i barwami, przy czym wszystko wygląda bardzo naturalnie. Sesja plenerowa przebiegła absolutnie na luzie i bez stresu. Serdecznie polecamy!
AGA I TOMEK
„Temat upamiętnienia dnia ślubu w pełni powierzyliśmy Rafałowi. Miało być … naturalnie, bez wielkiego i stresującego pozowania, nieodczuwalnie dla Nas i dla gości.
Zależało Nam przede wszystkim na jakości, a niekoniecznie ilości zdjęć. Efekt? Przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Pełna satysfakcja! Wszystko zgodnie z ustaleniami, albumy pięknie wykonane, płyty ze zdjęciami profesjonalnie przygotowane. Pełen profesjonalizm!”
KAROLINA I MARCIN
Z Rafałem współpracowało nam się bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Zawsze przygotowany i gotów spełnić każdą niemal prośbę. Wyszukał i osobiście sprawdził miejsca na sesję plenerową. Na weselu był niewidoczny, przez co zdjęcia w pełni oddają, jak bawili się goście. Zdjęcia weselne i plenerowe cechują bardzo fajne ujęcia i kompozycje. Szczerze polecamy.
ZUZANNA I ANDRZEJ
Nasza współpraca z Rafałem przebiegła znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, to naprawdę piękna pamiątka dla całej rodziny. Gorąco polecamy!